Wilt u alles te weten komen over een IVF of eiceldonatie behandeling in Spanje? Kom dan op zaterdag 4 december 2021 geheel vrijblijvend naar onze informatieochtend in Utrecht, waar ons team het gehele traject in het Nederlands zal uitleggen.

Tijdens deze informatiedag zullen wij eerst een presentatie houden over hoe de  behandeling bij ons uitgevoerd wordt. Daarna is het mogelijk om, op afspraak, een persoonlijk adviesgesprek met ons team te hebben.

Wilt u op deze dag aanwezig zijn? Vul dan snel het onderstaand formulier in en antwoord de volgende vragen:

– Ik wil alleen de algemene presentatie bij wilt wonen.

– De algemene presentatie bij wilt wonen en ook een afspraak wilt maken voor een persoonlijk gesprek.

– Alleen een afspraak voor een persoonlijk gesprek wilt maken.

– Welke behandeling uw interesse heeft.

 

Het aantal beschikbare plaatsen is beperkt.

Informatiedag plaats